Maloniai kviečiame į Italų menininkų Botto ir Bruno "namo" atidarymą

š.m. gegužės 27 d., penktadienį, 17 val. Europos parke

 

Keliaujantis "Menininkų namas" - tai DIDART projekto, remiamo Kultūra 2000 programos, apjungiančio 13 Europos kultūros institucijų, sudėtinė dalis.

Botto & Bruno – tai menininkų pora, kurie kurdami video ir instaliacijas, atskleidžia gyvenimą priemiesčiuose, nebenaudojamose gamyklose ir kitose apleistose vietose. Jų jausmai kuriant, iš tiesų, labai prieštaringi – jie kartu ir myli, ir nekenčia šių erdvių. Gianfranco Botto ir Roberta Bruno gimė, gyvena ir kuria Turine (Italija).

 

Mobiliame menininkų name yra įprastų daiktų, be kurių neapsieinama ir tikruose namuose: veidrodis, praustuvas, stalas, spinta, televizorius, šaldytuvas. Botto ir Bruno įrengdami šį namą į jį talpino tai, kas pabrėžia jų gyvenimo stilių, tai, kas susiję su prisiminimais, atkartojo savo namų aplinką. Greta žymiausių jų kūrinių reprodukcijų - darbo priemonės, video medžiaga, asmeniniai daiktai (drabužiai, batai, mėgiamos knygos ir kt.).

Daugiau apie DIDART projektą  

You are cordially invited to the opening of the "Artist's House" at Europos Parkas

on Friday, May 27th, at 5 p.m. 

Europos Parkas participates in the DIDART – international project, co-financed by EU Culture 2000 Programme – and hosts the mobile “Artists’ house” introducing the Italian artists Botto and Bruno. The “house” is filled with the reproductions of their most significant works of art, work tools, a video of their memory and personal effects, a selection of the cultural landmarks and suggestions that affect their poetic.

More about DIDART project

Europos Parkas, tel. 8 5 237 70 77, 8 698 309 25    hq@europosparkas.lt   www.europosparkas.lt

Kaip atvykti: automobiliu / autobusu