DĖKOJAME VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE MIŠKO PARKŲ IŠSAUGOJIMO VISUOMENĖS POREIKIAMS

Kreipimąsi į Seimo narius pasirašė

31309

Lietuvos piliečiai

KREIPIMOSI TEKSTAS
Lietuvos Respublikos Seimo nariams

Mes, žemiau pasirašę, prašome Seimo narių nekeisti Piliečių nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą įstatyme įtvirtintos nuostatos, kad miško parkai - išperkami valstybės. Pasisakome prieš gražiausių, žmonių pamėgtų lankytinų vietų, privatizavimą (grąžinimą natūra). Siekiame, kad miško parkai būtų išsaugoti visos visuomenės rekreaciniams poreikiams. Garantuoti viešąjį interesą yra valstybės konstitucinė priedermė. Lietuvos Respublikos nacionaliniuose parkuose, regioniniuose parkuose, Europos parke, Vingio parke esantys miško parkai yra visos visuomenės naudojami rekreacijai, todėl užtikrinant visuomenės interesą, turi ir toliau likti išperkamais valstybės.

Pagarbiai,
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Lietuvos valstybinių parkų ir rezervatų asociacija
VšĮ „Europos parkas“

Kreipimąsi į Seimo narius pasirašė 31309 Lietuvos piliečiai.Pasirašiusių asmenų sąrašas buvo įteiktas Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkui, Seimo frakcijoms, Seimo komitetams.

LIETUVOS VISUOMENEI PAVYKO MIŠKO PARKUS IŠSAUGOTI VISOS VISUOMENĖS REKREACINIAMS POREIKIAMS!

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARIAI PRITARĖ PREZIDENTO PASIŪLYTOMS PATAISOMS

Dėl grąžinto įstatymo priėmimo su visomis Respublikos Prezidento teikiamomis pataisomis ir papildymais seimo nariai balsavo: „už“-74, „prieš“-12, „susilaikė“-16